Turan Metal - Hakkımızda
Hakkımızda

 

İnegöl'de 5000 m2 kapalı alanda, teknolojik altyapımız ve uzman kadromuzla 1985'den beri koltuk mekanizmaları sektöründe hizmet vermekteyiz. Sürekli müşteri memnuniyetini hedef edinen anlayışla hareket etmekte, buna bağlı olarak üretimde kaliteye özen göstermekteyiz. Turan Metal markasıyla satın aldığınız ürünler kaliteli malzemeler kullanılarak ve Elektrostatik Fırın Boya sistemi ile boyanarak uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz şekilde üretilmektedir. Ayrıca Türkiye'de en geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız sektöründe lider konumunda yer almakta ve koltuk üreticilerine çözüm ortağı olmayı kendine misyon edinmiş bulunmaktadır.

Hızla değişen ihtiyaç ve beklentilere, aynı hızla araştıran, üreten teknik ekibimizle zaman kavramını ön planda tutarak cevap vermekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımızda sizlerden gelen talepleri, sektörü analiz ederek ve 30 yılı aşkın tecrübemizle harmanlayarak gerçekleştirmekte, yine sizin talepleriniz  doğrultusunda ürün standardının dışına çıkıp firmalarla özel Ar-Ge çalışmaları yapmaktayız. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da talep gören ürün portföyüne sahip firmamız, ülke ekonomisine de bu anlamda katma değer sağlamaktadır.

Yıllardır iç ve dış piyasada sağladığımız güvenle geldiğimiz yeri; teknolojik yenilikleri yakından inceleyerek, çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini önemseyerek kurmuş olduğumuz üretim sistemimiz ile , araştırma ve geliştirme odaklı kaliteli üretim sürecimiz, satış öncesi ve sonrasında müşteri odaklı iş anlayışımızla koruma ve daha da ileriye taşıma çabası içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 
?>